Martin Kašpar

zaměření: fotograf
email: martin.9@seznam.cz
členem od: 1998


Kdo jsem?

V jistém slova smyslu jsem muž s fotoaparátem, pronásledovatel „života, takového jaký je“. Na rozdíl od Vertovova muže s kamerou však zachycuji jeho dynamiku v jednotlivých snímcích. Tyto záběry zrcadlí svět a život kolem nás nejen ve své nekonečné pomíjivosti, ale spoluodrážejí také moje vlastní rozpoložení podle momentální konstelace, moje vnímání tzv. reality.

Co pro mě spolek znamená?

Náš Spolek výtvarníků z trutnovského podkrkonoší pro mě představuje především partu dobrých přátel. Teprve ve druhém plánu je zde možnost společných výstav, venkovních aktivit – výletů, návštěv vernisáží, zpěvů s kytarou u táboráku. Znamená pro mě ale také zdroj tvůrčí inspirace a nevyčerpatelného humoru.


Největší, nejlepší, nejsilnější zážitek SPV.

Když to pojmu ryze se svého úhlu pohledu, tak největším zážitkem s SPV byla oslava mých čtyřicátin, spojená se společnou malbou plátna na téma „Jak ten čas letí.“ Nejlepšími zážitky jsou vtipné momenty ze společných natáčení „ze života spolku“, a to zejména dokumentace z procesu tvorby jednotlivých členů. Nejsilnějším zážitkem pro mě bylo moje první setkání se členy spolku na oslavě čtyřicátin Evy W.


Moje motto:

Každá chyba, které se někdy dopustíme, a kterou později napravíme, nám může posloužit jako kapka paliva do nádrže na cestě k našim snům. Avšak tato nádrž bývá plněna pouze do té míry, jak upřímná je snaha své chyby napravovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace