Martin Reindl

zaměření: malíř
email: martin.reindl@centrum.cz
členem od: 2003

Kdo jsem?

Výtvarník, který kdysi jeden měsíc vydržel v základní umělecké škole v Jaroměři, ve třídě vedené ak. malířem Jiřím Škopkem, aby jej to plácání z moduritu přestalo bavit. Následná lítost z promarněné příležitosti učit se výtvarno s akademikem poté, co je nucen roky se prodírat a vytrvat jako samouk s nejistotou ohledně vlastního stylu, ho ale neopustila nikdy. Těmi roky pouze zesílila.

Co pro mě spolek znamená?

Svěží, čerstvý společenský průvan. Dveře rozkopnout dokořán a nechat se nekonečně ovívat amatérskou i neamatérskou způsobilostí ostatních členů spolku, abych si mohl denně, nebo aspoň jednou za dva dny, nebo…..počkat, aspoň jednou měsíčně…..říct……taky už něco dělej! Zážitky s ostatními, to je větší krouťák, než kolotoč na pouti.

Největší, nejlepší, nejsilnější zážitek SPV.

Výlet na Hruboskalsko v roce 2008. Čerstvé jaro, svěže naladění členové spolku, nádherné skalní reliéfy u Kopicova statku, divokými prasaty čerstvě rozrytá louka tamtéž, čerstvé párečky u ohýnku a dobře uleželý, archivní hrad Valdštejn. Ještě desetkrát Hruboskalsko prosím!

Moje motto:

Ani kdybychom žili pět životů za sebou, nevyčerpáme všechnu inspiraci kolem nás. Je jí všude tolik, že bychom zlomili desatery vidle, kdybychom ji chtěli přehazovat!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace