Ač daleko od "hnízdečka" SPV, Zdena Bočarova tvoří a vystavuje a na svůj rodný spolek nezapomíná

Původně jsem si myslela, že tento rok, přinejmenším jeho začátek, bude klidný a vyhrazený tvoření, ale hned z kraje března se konala první vernisáž, a to v divadle v Horních Počernicích. Výstava výtvarného sdružení Řád chaosu, jehož jsem členkou, je tématická a spojuje do jednoho chumlu Máj K. H. Máchy a Havrana E. A. Poea – název má Havran v máji. Z mé tvorby tam převažují pastely (na téma Máje a Havrana), ale jsou tam i oleje a dokonce dvě abstrakce, pro mě zcela netypické... Výstava trvá do konce dubna, stále je šance se tam podívat.

Pak se vytvořila skulina mezi výstavami v Galerii U milenky v Obloukové ulici v Praze (kterou od roku 2017 provozuju), takže jsem si tam pověsila věci z posledních let i pár starších, které tam ještě publikum nevidělo. Tahle výstava potrvá do konce května, a jelikož nebyla vernisáž, plánuju ponaučný večírek na téma Sonety, snad se povede. O recitaci se postará Miriam Kantorková, takže vysoká úroveň zajištěna.


A do třetice chystáme s kamarádem Petrem Vránkem na květen výstavu v galerii-kapli v Černošicích-Mokropsech, opět vyberu něco, co jsem s Petrem ještě nevystavovala.
Stále se něco děje... kdy má ale člověk malovat, kdy?

Zdena Bočarova

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace