Den otevřených atelierů 2018

Jako každý rok, i letos se v sobotu 16. června Den otevřených atelierů a v rámci toho také spolková prezentace před SCT UFFO v Trutnově

Den otevřených atelierů se v královéhradeckém a pardubickém kraji koná pod záštitou rádia Impuls za finančního přispění Královéhradeckého kraje. Umělci po celém kraji otevírají své ateliery veřejnosti. Náš spolek se již tradičně vydal do centra Trutnova, kde plody své práce představujeme přímo kolemjdoucím na ulici. Pohodovou, uměním naplněnou sobotu jste si s námi mohli užívat od 10 do 18 hodin u UFFA. Počasí přálo a ve stínu bylo i celkem příjemně.

Své práce tu vystavili Ctibor Košťál, Eva Kešnerová, Kateřina Hůlková, Martin Reindl, Jaromír Komínek, Zdena Bočarova, Karolína Hrušková, Adam Valenta, Eva Weberová, Alena Valentová a Miloš Trýzna. Nechyběl tradiční fotokoutek, kde se letos nechal zvěčnit i Krakonoš. 

Svou zahradu v Mladých Bukách návštěvníkům otevřel také Roland Hantl, ke kterému jsem se po skončení akce přesunuli a zakončili den u ohně s kytarou, mandolínou a bojovou letkou chroustů. 

KATALOG DOA 2018

Přečíst si můžete také článek na Trutnovinkách

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace