DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ JIŽ PODEVÁTÉ

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na tradiční, veselou výtvarnou akci. Díky za Vaši přízeň a na viděnou.

Centrum uměleckých aktivit Impuls Hradec Králové opět organizuje ve spolupráci s východočeskými výtvarníky festival Dny otevřených ateliérů (DOA).

Již tradičně se této výtvarné akce účastní i zdejší SPOLEK PODKRKONOŠSKÝCH VÝTVARNÍKŮ TRUTNOV (SPV).

Své práce vystavíme na prostranství vedle Společenského centra UFFO  (za lékárnou).

K vidění budou krom výtvarných děl (obrazy, fotografie, dřevořezba, sochy, paličkovaná technika a další) i ukázky jednotlivých pracovních postupů. Pamatujeme i na nejmenší návštěvníky, kteří budou mít svůj prostor pro vlastní realizaci. Pochopitelně chybět nebude ani tradiční populární improvizovaný fotoateliér, kde se návštěvníci mohou nechat zvěčnit a zároveň si i zdarma odnést svoji podobenku z minulých ročníků.

Náš „ATELIÉR“ bude otevřen v sobotu 12. června od 10:00 – 17:00 hodin

Budeme rádi, když i Vy si najdete chvilku, a svoji účastí podpoříte tuto nejen pro nás jedinečnou akci. Pojďme spolu opět normálně žít.

Těšíme se na Vás!

Vstup je pochopitelně zdarma.

Za SPV Ctibor Košťál – náčelník. /www.spvtrutnov.cz/

Letošní ročník DOA věnujeme vzpomínce na nedávno zesnulého, dlouholetého a čestného člena SPV, kamaráda Miloše Trýznu. Zde je odkaz na krátké video o životě tohoto místního umělce a patriota - Trutnov očima Miloše Trýzny:

https://www.youtube.com/watch?v=DnhKGSkkUoY

Medailonky jednotlivých umělců a míst, včetně praktických informací naleznete na webových stránkách /www.impulshk.cz/ateliery/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace