Prázdninový život ve spolku

...ten je stejně jako všude jinde trochu utlumený tím, jak všichni dovolenkujeme. I tak si ale najdeme dost času na sebe i na organizaci všeho, co nás čeká.

Momentálně se s vervou připravujeme na všechny akce, které nás na podzim čekají. Na konec prázdnin a na září připravujeme hned tři společné vernisáže. Zbytek sil pak věnujeme organizaci velkého předvánočního překvapení. Spolkovna tedy i přes prázdniny zažívá spoustu plánování, dohadů i jeden větší úklid. 

Čas jsme si našli i na společný výlet do Polska. Ti odvážnější na kole, zbytek se svezl autem. V Krzeszowě jsme si prohlédli místní barokní kostel a svlažili jsme se v rybníku. Hrdla jsme během výletu svlažovali průběžně. :) 

Došlo i na další společný plenér v trutnovském parku. kdo mohl dorazit, vzal si tužky, pastelky, pastely nebo foťák a chvilku jsme společně tvořily. Další - o něco organizovanější a tematicky zakotvené - plenéry a "kurzy" by měly následovat na podzim a v průběhu příštího roku. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace